Ultra Hot

By Alan, BettingExpert

 

Ultra Hot to jeden z najbardziej klasycznych automatów do gry. Owocowe symbole na wirujących walcach, to coś co bardzo cieszy graczy. Co takiego ma w sobie, ultra hot symulator, że mimo swojej prostoty jest tak bardzo lubiany przez graczy?

Ultra Hot

- budowa i funcje Ultra Hot

Ultra hot online to wirtualna wersja tej klasycznej owocówki, która początkowo istniała tylko jako maszyna stacjonarna. Ultra hot deluxe od firmy Novomatic, dostępna jest w wirtualnym kasynie Stargames. Maszyna prezentuje się bardzo zwyczajnie. Ma trzy bębny oraz pięć linii wygrywających. Pośród symboli znajdziesz owoce, krzyżyki, gwiazdy, symbole bar oraz siódemki. Wygrana trafia na Twoje konto gdy na linii wygrywającej pojawią się takie same symbole. Jeśli chodzi o opłacalność symboli – najlepiej zdobyć układ składający się z siódemek, gwiazdek, lub symboli bar.

Po każdym wygranym spinie, pojawia się opcja gamble. Przeniesie cię ona do minigry z kartami. Wybierając kolor czerwony lub czarny, możesz pomnożyć wygraną x 2. Oczywiście wiąże się to również z ryzykiem utraty środków. Taka minigra może być kontynuowana dopóki dopisuje Ci szczęście. Na Ultra hot aktywna jest również opcja multiplier, która pomnoży twoją wygraną x 2 jeśli na ekranie pojawią się wszystkie takie same symbole. Ultra hot casino to jak sam widzisz bardzo prosta maszyna do gry – rozgrywka staję się bardziej interesująca po odebraniu specjalnego bonusu na start.

- graj z bonusem!

Symulatory Ultra HotSymulatory ultra hot w internecie, to opcja bardziej opłacalna niż w tradycyjnym salonie gry. Jeśli chodzi o budowę i opcje maszyna nie różni się od tej dostępnej stacjonarnie, jednak po odebraniu extra bonusu dla nowych graczy masz więcej szans na wygraną. Po wpłacie depozytu na Stargames otrzymasz 100% do 400zł na grę. Zanim jednak rozpoczniesz grę na pieniądze wybierz ultra hot online free. Po rejestracji konta gracza otrzymasz pakiet darmowych monet, tzw. starsów do testowania. Ultra hot za darmo jest więc ograniczona, jednak co jakiś czas możesz liczyć na doładowanie wirtualnych monet.

- sloty Stargames

Ultra hot przez internet to tylko jeden, spośród wielu slotów dostępnych na Stargames. Z klasycznych owocówek możesz wybrać również Xtra hot oraz Sizzling hot. Jeśli lubisz owocówki takie jak ultra hot (zob.Ultra-high Definition), ale chciałbyś również aby miały one więcej dodatkowych opcji, wybierz przykładowo Fruits n Seven lub Golden Seven. Poza owocową grafiką, będziesz mieć szansę na zdobycie jackpota progresywnego oraz przejścia do specjalnej rundy premiowej.

Zanim zagrasz w ultra hot pobierz specjalna premię dla nowych graczy. Sprawdź również ekscytujące sloty video takie jak The Alchemist, Book of Ra czy Dolphins Pearl.

Artykuły