Sizzling Hot

By Alan, BettingExpert

 

Sizzling hot – to najbardziej klasyczna z owocówek. Sizzling hot gry początkowo dostępne były jedynie w kasynach stacjonarnych – bo właśnie tam rozpoczęła się ich historia. Jednak obecnie to sizzling hot online stały się prawdziwym hitem. Łatwy dostęp oraz większa opłacalność dzięki premii powitalnej – niewątpliwe przyczyniły się do ogromnej popularności sizzling hot deluxe w kasynie online.

Sizzling Hot

- budowa i opcje Sizzling Hot

Sizzling hot deluxe gra – jest bardzo prosta pod względem budowy, nie jest również urozmaicona dodatkowymi opcjami. Gra w sizzling hot posiada pięć walców i pięć linii wygrywających, symbole owocowe, siódemki oraz gwiazdy (zob. sun's sizzling corona). Do wygranej takie same symbole muszą układać się w linii od lewej do prawej strony. Najwięcej wygrasz zdobywając układ z siódemek, które są najlepiej punktowane. Symbol gwiazdy to natomiast scatter, oznaczający rozproszenie. Wyjątkowość symbolu gwiazdy polega na tym, że do wygranej co najmniej trzy muszą znaleźć się na ekranie i nie koniecznie obok siebie.

Jakie dodatkowe opcje posiada gra w sizzling hot? Właściwie tylko jedną opcję – gamble. Pozwala ona powielić wygraną ze zwycięskiego spinu. Mini gra w karty jest niekomplikowana, wszystko co musisz zrobić to wybrać kolor karty czerwony lub czarny. Jeśli dobrze wytypujesz, możesz grać dalej ryzykując jednak utratę środków – lub wrócić do gry podstawowej z extra wygraną.Sizzling hot niestety nie daje możliwości wygrania darmowych obrotów ani specjalnych rund bonusowych – mimo to gracze świetnie bawią się podczas rozgrywki. Ten klasyczny slot – wzbudza miłe skojarzenia – nie jest skomplikowany jednak rozgrywka może być jak najbardziej wciągająca.

- darmowe starsy i 400PLN na start!

Sizzling Hot OnlinePo rejestracji najlepiej wybrać na początek darmowy sizzling hot online. Na Twoje konto gracza wpłynie porcja darmowych wirtualnych monet, których liczba jest ograniczona. Sizzling hot za darmo posiada więc limit – jednak nie jest to powód do zmartwień, bo prawdziwa przygoda zaczyna się wraz z wpłatą pierwszego depozytu. Sizzling hot gry darmowe, pozwolą nowym graczom zapoznać się z aplikacją, gra na prawdziwe pieniądze wiąże się natomiast ze specjalną premią 100% do 400zł.

Wybierając serwis Stargames, sizzling hot do pobrania nie jest opcją wymaganą – wszystkie aplikacje działają w wersji flash, która jest z resztą wygodniejsza. Jeśli jesteś fanem owocówek – to Stargames ma dla Ciebie również inne propozycje. Możesz wybrać przykładowo Xtra Hot, Ultra hot, lub ciekawsze pod względem dodatkowych opcji – Golden Sevens oraz Fruits Sevens. Polecam również sloty video z bardziej różnorodną grafiką, np. The Alchemist, Dolphins Pearl oraz Columbus Deluxe.

Sizzling Hot – to połączenie klasyki z nowoczesnością. Wypróbuj sam tą najbardziej klasyczną owocówkę w wersji online!

Artykuły