Book of Ra

By Alan, BettingExpert

 

Book of ra - to połączenie klimatycznej grafiki z ciekawymi opcjami – co tworzy ekscytującą rozgrywkę. Gra book of ra w podstawowej wersji to maszyna stacjonarna, znana od wielu lat graczom kasyn naziemnych i salonów gier. Propozycja od Novomatic – pojawiła się również online, sprawiając, że każdy ma Book of ra online w zasięgu ręki. Wystarczy bowiem krótka rejestracja w serwisie Stargames aby rozpocząć rozgrywkę.

Book Of Ra Deluxe

- budowa i opcje Book of Ra

Book of ra online Novoline – stanowi internetową wersję gry z kasyn stacjonarnych. Rozgrywkę charakteryzuje płynność, grafika jest dopracowana, efekty dźwiękowe stanowią również ważny element. Wśród symboli znajdują się faraon, skarabeusz, odkrywca, cyfry, księga oraz liczby. Aplikacja przeniesie gracza w tajemniczy świat starożytnego Egiptu. Book of ra deluxe pl nie jest maszyną skomplikowaną pod względem budowy – posiada pięć bębnów oraz dziewięć linii wygrywających. Dodatkowo gracz ma możliwość powielenia wygranej ze spinu wybierając gamble oraz możliwość zyskania darmowych spinów.

Przed rozpoczęciem gry book of ra deluxe wybieramy liczbę aktywnych linii wygrywających, oraz stawkę na pojedynczy zakład. Zwycięskie układy standardowo muszą rozciągać się od lewej do prawej strony i zawierać – 2, 3, 4 lub 5 takich samych symboli. Wyjątek stanowi symbol księgi, czyli tzw. scatter. Jeśli co najmniej trzy pojawią się w polu gry, nie ma znaczenia w których miejscach – otrzymujesz darmowe obroty.

- extra runda bonusowa

Zanim rozpocznie się 10 darmowych rund, zostaje wylosowany jeden symbol – który staje się symbolem bonusowym. Darmowe obroty są więc tak na prawdę rundą premiową – a nie tylko standardowymi dodatkowymi spinami. Jeśli co najmniej dwa symbole bonusowe pojawią się w polu gry, obojętnie na którym walcu – automatycznie cały walec zostaje zapełniony symbolami bonusowymi. Największą wygraną zapewnia pojawienie się symbolu bonusowego na każdym walcu – cały ekran zostaje bowiem dopełniony symbolami premiowymi. Zwycięstwo w tym przypadku na pewno będzie niezapomnianym doświadczeniem.Book Of Ra

- odbierz darmowe starsy oraz extra 400 PLN!

Book of ra Stargames dostępny jest za darmo (podobnie jak book na ncbi) oraz na prawdziwe pieniądze. Obie wersje są w wersji flash, Book of ra download nie jest wymagany. Book of ra darmowe gry – możesz wybrać po rejestracji, kiedy na Twoje konto wpłynie pakiet darmowych monet. Taka rozgrywka ma więc limit, wirtualne monety są ograniczone. Osobiście, niezbyt mnie to martwi – gra za free to dla mnie jedynie dobra opcja na strat, pozwalająca zobaczyć Book of ra gry z bliska. Prawdziwe emocje rozpoczynają się tak naprawdę z chwilą wpłaty depozytu. Wtedy też na Twoje konto gracza wpłynie premia 100% do 400zł.

Book of ra online casino – to tylko jedna, z wielu ekscytujących slotów na Stargames. Do wyboru są zarówno najbardziej klasyczne owocówki jak Sizzling Hot, Xtra Hot czy Ultra Hot – oraz sloty video jak np. Dolphins Pearl, The Alchemist czy Columbus Deluxe. Zapraszam do gry w najlepsze aplikacje od Novomatic w wersji online!

Artykuły